Dzień Kobiet i 15% rabatu na wszystkie preparaty Invex Remedies

Z okazji Dnia Kobiet skorzystaj z 15% rabatu na wszystkie preparaty Invex Remedies w dniach od 4 do 8 marca. Spraw radość w sercach kobiet, które kochasz!

Rozdrobnienie cząstek pierwiastków do rozmiarów monojonów i zabezpieczenie ich przed tworzeniem się tzw. klastrów, to obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie, umożliwiające przenikanie substancji aktywnych do wnętrza komórek organizmu.

Przypominamy, że Invex Remedies stosuje rozdrobnienie minerałów takich jak złoto, srebro oraz krzem do pojedynczych jonów – tzw. monojonów.

Pozyskiwane w ten sposób cząstki minerałów są ponad dziesięciokrotnie mniejsze, niż nanocząsteczki powszechnie stosowane w farmakologii i kosmetologii, dzięki czemu mogą przenikać przez błony komórkowe.
Najmniejsze cząstki tych minerałów dostają się do najgłębszych warstw Twojej skóry, zapewniając odżywianie i odnowę na poziomie komórkowym, czyli dostarczysz Twojemu organizmowi substancji aktywnych oraz witamin w najlepiej przyswajalnej formie.
Co zyskujesz?
  • każda Twoja komórka jest zaopatrzona w potrzebne substancje,
  • kosmetyki są bardzo dobrze tolerowane przez wszystkie rodzaje skóry,
  • suplementy nie zawierają substancji wypełniających, barwiących, absorbujących i zapachowych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na Twój organizm,
  • dzięki wieloetapowemu procesowi produkcji oraz dbałości o detale kosmetyki i suplementy są najwyższej jakości.

A co z biochelatami? Zasadowe ph biochelatów, na poziomie 7,4- 8,5 wspomaga odkwaszanie naszego ustroju. Dzięki stabilnemu ph w 1- 8,5 ich wchłanianie jest możliwe w całym przewodzie pokarmowym.